Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha pánikbeteg vagyok, akkor...

Aniangyal kérdése:

Ha pánikbeteg vagyok, akkor hogy élek túl egy gyomortükrözést?

Figyelt kérdés
Rettentően félek, mert lehet nemsokára gyomortükrözésem lesz reflux miatt és bár tudom másoktól hogy nem fáj, csak kellemetlen, én mégis félek, pánikolok. A pánikbetegségemmel amúgy csak jövőhéten megyek a pszichiátriára. El fognak altatni emiatt vajon?
2011. febr. 14. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehet bódításban kérni, akkor nem pánikolsz be. Pszihciátriára meg ne menj, ott csak jól begyógyszereznek, aztán szedheted egy életen át. Pszichológust kell keresni, egy jót! Aki majd kideríti, hogy miért vagy pánikbeteg. Ennek lelki okai vannak, azt kell megoldani, nem drogosnak lenni egy életen át. Sajnos a pszichiáterek többsége sz@rik a betegre, ahelyett, hogy a végére járna a dolgoknak terápiával, helyette csak jó sok gyógyszerre ráállítanak. Annak meg sosem lesz vége.
2011. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem l hónapja csinálták a tükrözést bóditásban. Persze nem maguktól, jó előre megbeszéltük - ha érted mire gondolok. Tényleg semmit nem éreztem.
2011. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mint hétvégén megtudtam, a pszichológus is írhat receptet. Akkor meg már inkább egy pszichiáter, ő legalább orvos...
2011. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor keresek egy pszichológus, bár ingyenes kéne, a háziorvos azt mondta a pszichiáter mond majd nekem, ő nem teheti. Köszönöm a tanácsokat, gyógyszereket semmiképp nem szeretnék szedni, az tényleg nem jó.
2011. febr. 14. 10:52
 5/7 A kérdező kommentje:
mindkettőhöz elmegyek csak legyek jobban, egyre több betegségem van, és ez nem állapot, véget szeretnék vetni ennek.
2011. febr. 14. 10:53
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a panaszom, mint a kérdezőnek... Ha szabad kérdezni, milyen volt végül a gyomortükrözés? Hogy vészelte át? És bódítást mikor / hogyan lehet kérni?
2011. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül nem kellet elmennem gyomortükrözésre, mert teljesen rendbe jöttem. Pánikrohamaim voltak, mindenfélét beképzeltem magamnak, sajnos még most is előfordul de ritkábban és nem olyan vészes.
2011. máj. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!