Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözést más is élte...

Gyomortükrözést más is élte már át így?

Figyelt kérdés

ma voltam gyomortükrözésen. nah most én ugy elsirtam magam a végén 20 éves létemre hogy csak na. Annyira rossz volt hogy az elmondhatatlan :( normális ez? mindenki irja hogy semmi extra csak kellemetlen, nah most én a kellemetlennél jóval többet éreztem :( fájt nagyon éreztem ahogy mozog bennem biopsziát is csináltak 3-at igy "cucáltak" benne ilyen zsinort az is rettentöen fájt. Az olvastam hogy falat nagyságú amit ledugnak a torkomba nah most mikor megláttam azt hitem megfogok fulladni közben már ott megijedtem. hát azt tudom ezek után hogy életemben többet semmi pénzért nem megyek gyomortükrözésre lehet csak én éltem meg ezt ennyire szörnyen de ha rágondolok rám jön a sirogörcs:(

birom a vérvételt szurit tetoválást piercing készitést egy pisszenés nélkül, de ezt...borzasztó volt.

más is volt így?

20/L


2011. febr. 1. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Kicsit fájt és taknyom-nyálam egyben volt utána, de simán végig csinálom még egyszer ha szükséges.
2011. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Abban amit leírtál több a hisztéria mint a valós rossz.Nekem már kétszer csináltak az elsőt szinte észre se vettem a második picit nehezebb volt pedig ugyanaz a személy csinálta de hogy olyan szörnyű lett volna az lányos túlzás.Magad írod mikor megláttam azt hittem meg egyéb, én nem is néztem egyszerűen nem érdekelt.
2011. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet hisztiseb voltam meg pont ma jött meg. de a fájdalom elviselhetetlen volt meg ahogy huzkodta a csövet. meg anyukámmal beszélgettük hogy biztos mint a villa egyik ága akkora lesz a csö, mivel ö sem tudta milyen is ez. hát valószinü azért lepődtem meg annyira. nekem egy rettentő rossz élmény volt és nem fogom egyhamar elfelejteni.
2011. febr. 1. 14:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, és valószínűleg nem éljük meg egyformán, mert nekem is ilyen szörnyű volt mint Neked, és én is azt mondtam, hogy nem vetem alá magam mégegyszer, pedig már elmultam 40. És látom itt, a hozzászólásokat, hát nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy mi estleg jobban bírnánk valami más megpróbáltatást, amit a többiek kevésbé.
2011. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem már volt pár, én is 20 éves vagyok. Ennyire nem rossz. Nálam az elsőnél az volt a gond, hogy fújt érzéstelenítést, és a torkom nem lökte el a csövet, így feltörte, és 2 napig nem tudtam beszélni. Ez volt a másodiknál. A harmadiknál nem kértem érzéstelenítést, ott az orvosok bénáztak, mert nem fordítottak el, amikor hánytam, és az epe lement a tüdőmbe. Meg nekem is szerintem hiszti alapon volt az, hogy nem tudtam lélegezni, ezért 2x kellett lenyomni a csövet.

Szerintem féltél. A torkodig érzed, alatta nem érezheted.

2011. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csinálták már...Igen kellemetlen,de ki lehet bírni.Öklendeztem,fájt a gyomrom,a nyelöcsövem.

De.....Túlvagyok egy gombamérgezési gyomormosáson.Hidd el attól rosszabb nem kell.A férjemnek most volt végbéltükrözése.Na azt sem kívánom senkinek sem......

2011. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tetris ***** válasza:
100%
Ha eleve gyulladásban van az a terület, akkor sokkal érzékenyebben reagál mindenre. Ezért lehetett olyan fájdalmas.
2011. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket. kár hogy azt sem tudom miért voltam azt sem tudom mi a bajom remélem azért ha nagy a baj közlik velem. és remélem meggyógyulok annyira hogy soha többet ne kelljen mennem.
2011. febr. 1. 14:53
 9/9 A kérdező kommentje:
ultrahang után küldtek ide mert valami a gyomor egyik részén 8mm helyett 6mm volt. de ez a papíron volt nem értettem ugye mert "orvosi nyelven" volt irva. de 3 hét mire megjön a 3 biopszia eredménye
2011. febr. 1. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!