Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy nőgyógyászati vizsgálaton...

Egy nőgyógyászati vizsgálaton mennyire számít az orvosnak, hogy mennyire vagyok fazonírozott, telt alkatú, stb?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.Nem azzal foglalkozik,hogy hogyan nézel ki,és az sem érdekli,ha egy őserdő várja odalent.

A múltkor pl meg kellett vizsgálnia egy elmebeteg hajléktalan nőt.Iszonyat budös volt,hát milyen lehetett odalent.Utána fél órát szünetelt a rendelés.Nah,akkor tényleg sajnáltam!

2008. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, HÁla Istennek, egy nagyon rendes nőgyógyászhoz kerültem és azóta ez a doki is ugyanolyan, mint minden más orvos. Az orvos a szememben egy nemi identitás nélküli valaki és neki én is az lennék (persze nem a nőgyógyásznál). De a lényeg, hogy orvosnak lásd és ő sem fog akkor másnak látni, csak embernek
2008. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem feleségül akar venni, csak meggyógyítani. Látott ő már mindenféle nőt és mindenféle nemiszervet. Ha azt akarod hogy jó véleménye legyen rólad, frissen fürödve menj vizsgálatra.
2008. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el semennyire.Végzi a dolgát,és kész.Amúgy sem mehet csak barbie baba alkatú,fazonírozott nő hozzá, 100-as mellbőséggel.
2008. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát meggyógyít így is de utánna elmegy a budiba hányni :(
2010. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!