Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor kijön az ügyeletes...

Ilyenkor kijön az ügyeletes orvos?

Figyelt kérdés

A barátom elmúlt 18, fàj a feje, làzas, hasmenése van meg hànyingere, mindemellett cukorbeteg is.(azért írom, mert gondolom fokozottan kell figyelni a betegségekre is)

Ha kijön esetleg kell az orvosnak fizetni?

(Salgótarján-ha szàmít valamit)..

Tudom, hogy màr összeszedhetné magàt ennyi idösen..de hàt tudjuk milyen egy beteg pasi :)


2011. febr. 19. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták,hogy ilyennel ne hívjuk még ki az ügyeletet,sőt mi se rohanjunk az ügyeletre,hanem ha nagyon fáj a has,ha erős görcsök vannak,csak akkor.Valóban összeszedhetné magát,meg igyon sok folyadékot,főzz neki főttkrumplit,itass vele meleg teát..nekem hatott,a 2.napon már nem volt hasmenésem.Jobbulást!

Ja meg persze Magne b6 meg laktív!Vagy normaflore!

2011. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefonálj be az ügyeletre, és mondd el amit itt leírtál, majd ők megmondják mit tegyetek, mert azért egy cukorbetegnél erre jobban oda kell figyelni. Egy telefont megér.
2011. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hàt az a baj, hogy én most nem vagyok mellette.. elég messze vagyok töle, csak szkàjpoltunk, és tudom, hogy nincs jól..az öccse is beteg volt. nyilvàn töle kapta el.

Most mondtam, hogy vegyen be gyógyszert és feküdjön le aludni..nemsokàra hazaérkezik az anyja és majd mondja neki az ügyeletet...

csak nehéz vele beszélni ilyenkor mert komolyan mint egy 5 éves beteg kisgyerek úgy viselkedik...

2011. febr. 19. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem, igen, ilyenkor a pasik "nagyon betegek":)) az én férjem például amikor tüsszent egyet akkor gyorsan beugrik az ágyba és jó hangosan sóhajtozni kezd, hogy halljam.."drágám, nagyon beteg lettem:)) hoznál egy kis teát?:)) drágám, megmasszíroznád a talpam, mert hamarabb kimegyek akkor a náthából:)))annyira hüle:))és ez egyetlen tüsszentés után van, gondolhatod milyen ha tényleg lázas és igazán náthás:)) na de amikor meggyógyul akkor aranyember:)))
2011. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D az a fura, hogy ez tényleg egy olyan igazsàg.. amit egy pasi nem tud megcàfolni :D mert tényleg így van...


hmm vicces :)

2011. febr. 19. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen:)) ilyenek, de azért a te pasid egy HŐs, mivel ilyen betegen veled skáypol ahelyett, hogy pihenne:))
2011. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!