Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székletmintánál mit kell,...

Székletmintánál mit kell, hogy vizsgáljanak ahhoz, hogy kiderülhessen, ha valakiben túlságosan is elszaporodott a candida gomba?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a székletemet nem régen kivizsgálták,mert candidára gyanakodtam,de azt mondták,hogy nem találtak semmit,viszont a vizsgálati lapon láttam,hogy miket kell,hogy bejelöljön az orvos és arra gondoltam,hogy mi van,ha nem úgy vizsgálták ki.Vagy ez teljesen mindegy és akkor is ki kellett volna,hogy derüljön?Kicsit nehézkesen fogalmaztam meg bocs,de köszi előre is.:)
2011. febr. 23. 21:24
 1/4 anonim válasza:
Nem a kakidat kellene vizsgálni,hanem a töneteket.
2011. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván azért vizsgáltatom ki a kakimat,mert a tünetek alapján candidára gyanakszom,de csak egy széklet vagy nyál mintával győződhetek meg róla,hogy tényleg az-e...
2011. febr. 23. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy az orvos nem tudja, mit kell bejelöljön a vizsgálathoz? Ennyire azért már ne legyél bizalmatlan.

Vagy mindenképpen candidát akarnál magadnak?

2011. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem erről van szó,csak amikor a vizsgálatot kértem,nagyon sietett és nem volt időm elmondani neki,hogy candidára gyanakszom.
2011. febr. 25. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!