Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez candida gomba lehet nálam?

Ez candida gomba lehet nálam?

Figyelt kérdés

A családomban már volt ilyen gond. Az orvos meg nem talált soha semmit a tüneteim mögött. Ebből a sok tünetből meg talán 1 v. 2 nem igaz rám. :S


- Kellemetlen lehelet.

- Erőteljes hajhullás.

- Éjszakai verejtékezés -> este nehezen alszok, sokat forgolódok.

- Viszketés, bőrpanaszok, akne -> hátamon és hasamon vannak viszkető kiütések, ha sokat eszek (pl. péksütit), akkor be is gyulladnak... :S

- Krónikus hasmenés vagy székrekedés.

- Hullámzó kedélyállapot, csökkent libidó.

- Fekélyes fájdalom, bélgázok, hasi puffadás -> olyan típusú fájdalmaim voltak, amivel kapcsolatban először azt hittük, h. gyomorfekély... :/

- Állandó éhségérzet, diéta ellenére is makacs túlsúly -> ez annyira nem jell., viszonylag könnyen fogyok, bár valóban folyamatosan éhes vagyok és "úgy ennék valamit".

- Gyakori felfázás, hólyaghurut, megnőtt hüvelyváladékozás.

- Fejfájás, súlyos esetben egyre gyakrabban előforduló migrén -> ez sem jell. igazán, de viszonylag sűrűn fáj a fejem.

- Kimerültség, levertség, állandó fáradtságérzet, koncentrációs zavarok.


2011. szept. 24. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen menj el orvoshoz, aki megvizsgál, és csak akkor derül ki, hogy mi bajod van.
2011. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az, akinél voltál nem talált semmit, menj másik dokihoz. Első voltam.
2011. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csomó vérvételen voltam. Amikor meg mondtam, h. a kiütések az evés miatt lehetnek nálam, konkrétan kiröhögött. :/ Mégis milyen orvoshoz menjek? Kérlek, kalkuláld bele, hogy a magánorvosok és társaik számomra megfizethetetlenek.
2011. szept. 24. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!