Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha gyermekvállalás előtt el...

Ha gyermekvállalás előtt el akarok menni genetikai vizsgálatra, mert a szüleim elsőfokú unokatestvérek, akkor kell ezt valamivel bizonyítanom? Vagy megcsinálják bizonyíték nélkül is a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
A szüleim nyilvánosan tagadják a tényt, azonban a rokonság más bevallotta. De nem tudom, hogy bizonyíthatnám papírokkal, mert egy nagyszülőm sem él már, és az ő kivonataikat nem tudom megszerezni.
2011. febr. 25. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:

már bevallotta*

elnézést a hibáért

2011. febr. 25. 15:59
 2/3 poiu ***** válasza:
Nem érdemes elmenned genetikai vizsgálatra. Ha van valami gyanú a Te és a párod fölmenői alapján, akkor érdemes mindkettőtöknek csináltatni vizsgálatot. Ha nincs gyanú, fölösleges. Sőt, ha nincs semmilyen genetikai eredetű gondod, akkor genetikailag jobban állsz, mint az átlag.
2011. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De van több öröklött betegségem, szerencsére nem fogyatékosság. Én olyat is tudok, ahol az unokákon jött ki ez a hiba. :S Sosem bocsátanám meg a szüleimnek, ha miattuk beteg gyerekem születne.
2011. febr. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!