Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt mar ful leszivasod?...

Volt mar ful leszivasod? (reszletek lennt)

Figyelt kérdés
2 hete nem hallok valami jol a fulemre es ma azt mondtak a fuleszeten hogy tele van ful zsirral es 3 napig kell oliva olajjal becsepegtetnem es utanna leszivjak egy rendeloben,volt mar valakinek ilyen,elmeselned,fajt? 14/L
2011. márc. 5. 16:06
 1/5 anonim válasza:
Volt,és sajnos nem jó érzés,ráadásul hallod ahogy szörcsög a cucc.
2011. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,de megis menyire fajt,kedden fogjak csinalni addig csepegtetnem kell es rettenetesen izgulok :,(
2011. márc. 5. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
neked csak kimossák az kb annyi h egy nagy injekciostűből szal ami télleg nagy kb mint a karod melegvizet fröcsölnek bele...ha szivják akkor egy vékony pálcát dugnap bele és azzal szipkodjk ki de ezt akkor szokták inkább mikor valami válladék van ott szal bevan gyulladva vagy ilyesmi. ez kellemetlenebb pláne ha be van gyulladva a füled és érzékeny. De inkább csak zavaro h éles hangja van és ott szipkácsol bellül szoval inkább félelmetes mint fáj. ugymondanám rossz érzés.(4x műtötték a fülem lám énse haltam bele te se fogsz:D) nemkell félni amugy tőle csak zavaro a kompresszor csörömpölése meg a füledbe a zaj
2011. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem csinálták, nem fáj, csak a hang miatt ijedsz majd meg, én mindig tökre be vagyok szarva, pedig nem fáj, de azt az injekciósat, amiben NINCS OLYAnKOR Tű, azt szeretem, nem tudom miértxd
2011. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja persze remélem nemijedtél meg nincs rajta tű:D csak nekem ez igy már tök alap:D szal kb mintha egy tejszinhabosflakonbol tejszinhabot nyomnának a füledbe csak ez víz:D
2011. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!