Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Ha magánrendelésre megyek nőgyógyászhoz, akkor számít, hogy jelenleg van-e TB-m?

3.5 hónapja vagyok pályakezdő munkanélküli, ezért a munkaügytől ellátást sem kapok, tehát most nincs TB-m. A köv. 1-1.5 hónapban mindenképpen szeretnék már dolgozni, ezért addig már nem akarok a papírokkal bajlódni. Mindenképpen maszekon mennék orvoshoz, csak az érdekelne, hogy ilyenkor elkérik-e a Taj-kártyát, és kiderülhet-e ott, hogy nem érvényes? Lehet ebből az orvosnál problémám?

2011. márc. 9. 00:46  Privát üzenet  

A válaszok
Én 6 hónap után mentem orvoshoz, és semmi probléma nem volt. Simán elfogadták a TAJ kártyámat.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. márc. 9. 00:54 Privát üzenet
ha magánrendelésre mész, csak akkor kérik a TaJ kártyádat, ha gyógyszert írnak fel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. márc. 9. 01:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 hetes vagyok, és most költözünk Komáromba! Mivel senkit nem ismerek a városban, kihez lenne ajánlatos járnom nőgyógyászhoz? Esetleg magánrendelésre is?
Ha magánrendelésre járok nőgyógyászhoz, de nem minden vizsgálatom fizetős. Abban a kórházban fogok szülni, melyben a dokim rendel. Ilyen esetben lesz kötelező költsége a...
Kell mennem kardiológiára, magánrendelésre megyek, ott mennyibe kerül a vizsgálat?
Miskolcon van megbízható belgyógyász endokrinológus, akinek van magánrendelése? Magánrendelésre kell külön beutaló?
Ha ortopéd magánrendelésre megyek vizsgálatra, akkor mennyit kérhet a doki, illetve ha nem kér, akkor adjak-e neki? Ha igen, akkor mennyit?
Valaki tud Szegeden jó gasztroenterológust? Magánrendelésre mennék, mert az SZTK-s doktornő nem jött be.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!