Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha magánrendelésre megyek...

Ha magánrendelésre megyek nőgyógyászhoz, akkor számít, hogy jelenleg van-e TB-m?

Figyelt kérdés
3.5 hónapja vagyok pályakezdő munkanélküli, ezért a munkaügytől ellátást sem kapok, tehát most nincs TB-m. A köv. 1-1.5 hónapban mindenképpen szeretnék már dolgozni, ezért addig már nem akarok a papírokkal bajlódni. Mindenképpen maszekon mennék orvoshoz, csak az érdekelne, hogy ilyenkor elkérik-e a Taj-kártyát, és kiderülhet-e ott, hogy nem érvényes? Lehet ebből az orvosnál problémám?
2011. márc. 9. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 6 hónap után mentem orvoshoz, és semmi probléma nem volt. Simán elfogadták a TAJ kártyámat.
2011. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha magánrendelésre mész, csak akkor kérik a TaJ kártyádat, ha gyógyszert írnak fel.
2011. márc. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!