Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Herpesz ellen gyors megoldás,...

ManóÓócska kérdése:

Herpesz ellen gyors megoldás, házilag?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
házilag nincs ötletem, de én a herpach nevű feloldódó tapaszt szoktam használni, ha kijön. illetve még előtte, ha már érzem. 4 nap alatt elmúlik. próbáld ki. P
2011. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor kezdett el jönni, de ha még csak bizsereg, lüktet, ég, pirosodik, mindenképp próbáld ki az ecetet, nekem sokx bevállik, visszahúzódik tőle.:) Házilag még próbáld ki a citromfű teát ha van, borogasd vele, vagy idd meg. A fogkrém is jó rá.
2011. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem kb 2 hete jött ki egy herpesz de te jóéj nagyon durva volt , a szám szélén...Jegeltem én meg minden de már kijött,szal későn kapcsoltam..Aztán ecettel,citromlével,aloe verával kezeltem, este fogkrém rá...Majd másnap fokhagyma...Ettől a módszertől nem sebes lesz hanem leválik majd a bőrréteg...kb. 1 hét volt mire annyira elmúlt,hogy nem volt feltűnő,de most 2 hét múlva is látszik picit! Ezeket próbáljátok ki,valamelyik csak beválik :) 18/L
2011. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 picilanyom válasza:
Évek óta küzdöm a herpesszel, és nyáron a levegőben is terjed. Két jó módszer van rá, egyik segít, hogy több hónapra megszabadulj tőle: Liv 52 nevű tabletta, másik meg tisztán tartja és könnyen gyógyítja: Compeed Herpesztapasz. E kettővel könnyen túlélem
2013. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sok-sok éve használom a Richtofit herpeszgélt, ami egy gyógynövényes, hűsítő gél, és ha már az elején elkezdem használni, amkor még csak bizsereg a helye, vagy fájdalmas kezd lenni, akkor "visszafejlődik" tőle a herpesz, azaz megelőzi a fájdalmas kisebesedést-varrasodást, stb-t... régen kifejezetten olcsó volt, 300 ft körüli áron lehetett kapni gyógyszertárban, vagy gyógynövényboltban, de most már olyan 700 Ft körül árulják, viszont nagyon pici kell belőle, mert a testmelegtől folyósabb állagó lesz, és jól szét lehet kenceficélni még a leendő seb környékén is, szal gazdaságosan használható, és sokáig eláll a hűtőben, még a szavatossági időn túl is hatásos marad (volt olyan, hogy azonnal kellett volna, és csak egy több éves tubuska volt csak itthon a hűtőben, és mivel vesztenivalóm nem volt, kipróbáltam, és így is használt, azonnal visszafejlődött tőle a kezdődő herpesz....
2014. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!