Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lett egy tyúkszem a mutató...

Lett egy tyúkszem a mutató ujjamon! Legalábbis annak néz ki! Házilag mivel tudom azt elszárítani? Nagyon fáj már!

Figyelt kérdés
vettem rá tapaszt de befehéredett az egész ujjam és már hajlítani is alig tudom!Orvos lesz ebből?
2011. aug. 22. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltetlen menj, es mutasd meg orvosnak!
2011. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tapasztól befehéredik,használd rendszeresen,nekem most múlt el, hónap után,elkezdtem a tapaszt használni hét alatt rendbejött a talpamon.
2011. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
öcsémnek is volt rengeteg vett rá tapaszt semmit nem használt, párom szedett neki fecskefüvet annak a gyökerének a nedvével be kellett kenni és fél hónap alatt eltünt neki heti egyszer elég volt bekenni vele egy kellemetlen dolog volt vele hogy befeketedtek a tyúkszemei de használt és még ingyen is volt, nem költöt ezreket tyúkszemtapaszra
2011. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"legalabbis annak nez ki"? Ezert kellene megmutatni eloszor egy szakembernek, s aztan mar lehet hazilag kezelni!
2011. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!