Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki átesett már vakbélmű...

Ha valaki átesett már vakbélműtéten azt kérdezem, hogy mennyire fájdalmas utána, altatásban csinálják-e, a műtőben lesz-e valami horrorisztikus látvány (szike stb. ), hol és mekkorát vágnak, bugyi lehet-e rajtam?

Figyelt kérdés
Lehet meg kell operálni vakbélre,mert vakbélgyulladás gyanús vagyok. félek! 16/L
2011. márc. 14. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem estem át, de apukám igen. Altatásban csinálják, tehát nem látsz szikét, mert akkor már alszol rég. A vágás attól függ mennyire súlyos, valaki egész pici vágással megússza. Bugyi nem lehet rajtad, műtét előtt le kell vetkőzni és meg kell fürdeni fertőtlenítés tusfürdővel, amit adnak majd ott, aztán letakarnak takaróval, ruha nem lehet rajtad.
2011. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!