Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tapasztalat a nyíregyházi...

Tapasztalat a nyíregyházi Derma-Art magánbőrgyógyászattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nyíregyházi Derma-Art (4400 Nyíregyháza,

Dózsa György utca 60.) nevű magánbőrgyógyásztattal kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi!


Milyenek az emberek? Milyen az ellátás? Milyenek az árak?

Egyáltalán mennyi egy anyajegylevétel? Nagyon régen (több, mint 10 éve) voltam utoljára ilyen ügyben dokinál!


Ha esetleg Beleznay Gyöngyike doktornővel kapcsolatban van valakinek személyes tapasztalata, akkor kérem, azt is írja meg!


Egy anyajegyet szeretnék majd levetetni, de az SzTK-tól vonakodom. Lehet, nincs igazam. Hallottam jót is rosszat is. Így gondoltam, körülnézek a magánrendelések közt.


Ha valakinek van jó magánorvosra tippje (Nyíregyházán), azt is szívesen fogadom.


Köszönöm előre is!


25/N


2011. márc. 18. 13:21
 1/3 Zsuppy válasza:

Szia!

Hallottam már erről a helyről,ismerősöm járt ott, ő a helyi kórházban dolgozik, nem meri elmondani a véleményét.Sajnos ő csalódott, valamilyen ránckezelésen volt és lényegesen többet kértek tőle a végén mint amiben megegyeztek.Orvos és szégyelli az egészet .Hiába szép egy alma ha kukacos.Én csakis kórházba mennék anyajegyet leszedetni.A vizsgálat nem egy nagy valami de drága nagyon, igaz lehet, máshol is belekerül ennyibe, aszt hiszem húszezer.Sokan mondják hogy sima rendelőben nem nagyon foglalkoznak az emberrel, hát a barátnőm kiütéssel ment ide, kifizetett egy csomó pénzt azért hogy nem különösebben vizsgálták meg, kapott valami krémet amitől persze nem múlt el neki, azttán elment sztk alapon bőrgyógyászatra, ott kapott új gyógyszert, két nap alatt rendbe jött. Szerintem a mai világban csak akkor maradsz talpon ha korrekt vagy.Hiába kedvesek veled ha aztán átvernek.A doktornő állítólag túl fiatal ahhoz hogy elég tudása meg tapasztalata legyen de mindenki döntse el maga mennyi felesleges kidobandó pénze van.Remélem senkit nem sértettem meg.Amúgy az Ungvár sétányon van egy másik doktornő aki anyajegyekkel foglalkozik ugyanolyan géppel kevesebbe kerül, olvastam egy helyi lapban a hirdetését.

2011. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Én sztk alapon félek elmenni anyajegyet leszedetni, mert lenne egy a hajas fejbőrömön is, és azt hallottam, nem borotválják ott le a hajad, hanem előtte el kell menni fodrászhoz, ami azért kínos. Jó, ez nem annyira durva, de még sok embertől hallottam rosszakat erről más vonatkozásban is, ezért gondoltam, hogy fizetek inkább érte.

Volt egy jó magándoki, akihez jártam anyajegyszűrésre, stb, de megszűnt a praxisa, ő az, aki a tévébe is bekerült azzal, hogy nem küldte el az egyik betege anyajegyét szövettanra, a férfi meg meghalt bőrrákban... Ha hallotta valaki...

Ennek az Ungvár sétányosnak utánanézek, köszi a tippet!


Szép napot!

2011. ápr. 5. 09:12
 3/3 anonim válasza:

Kedves Zsuppy!

Ha nincs személyes tapasztalatod, akkor ne írd ki, mert nem fedi a valóságot.Személyes tapasztalatom van a klinikáról. Először is a vizsgálat nem húszezer, csak a FELE. Mielőtt elmentem telefonon érdeklődtem az árral kapcsolatba, és a végén is annyit kellett fizetnem.

A doktornő rendkívül szimpatikus,és segitőkész.

Az anyajegy eltávolítás teljesen fájdalommentesen történt, ami nekem minden pénzt megér, ja és itt hivatalosan kifizeted az árát maximális ellátásért, az sztk.ba is odaadod de miért?? Nekem sokat ér az égészségem és inkább fizetek érte.

2011. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!