Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövény ferdülés műtéti...

Orrsövény ferdülés műtéti rendbetétele esetén el lehet intézni ingyen a plasztikai beavatkozást is?

Figyelt kérdés
Ha igen hol, ha nem, vannak olyan államilag támogatott kezelések ahol tehetséges sebészek magánklinikáknál alacsonyabb árakon végzik ela műtétet?
2011. márc. 25. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem orrsövényműtétnél elintézték ingyen (azaz borítékban adott pártízezer forintért) a plasztikát is, és iszonyatosan elb@szták. Sokkal rosszabb lett, mint előtte. Tíz évig szívtam utána depressziósan a görbe, ferde, folyton elduguló orrommal, és azután 500e forintba került a helyretétele.


Keresd meg Dr. Rezek Ödönt a SOTE orr-fül-gége klinikán, ő operál ott is, nem csak magánklinikán, és ő a legjobb orrplasztikai sebész az országban. Pár százasba bele fog kerülni, de igazi gyönyörű minőségi munkát kapsz érte.

2011. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem ő műtött! de bmx-ezem és volt egy balesetem ami miatt durván elferdült és így ingyen műtöttek mert van TB-m de am a csekken 195 ezer forint volt de így, hogy baleset végett lett ilyen, ingyen volt..
2011. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

vagy Dr.Kárász Tamás. engem ő műtött. Igazi ronda orrom volt..és most gyönyörű :D

ja, ami nagyon fontos:semmi fájdalom nem volt!!

2011. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszadótól kérdezem, hogy kinél/hol csináltatta az elrontott műtétet?
2011. márc. 25. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok.

Az elrontott műtétet az azóta megszűnt Szabolcs utcai kórházban csimálta egy fiatal orr-fül-gégész. Ha érdekel a neve is, írj privátot.

Aranyszabály, hogy plasztikai műtétet csak plasztikai sebésszel csináltass, abból is jól válaszd ki a legjobbat.

2011. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!