Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ha nem elég erős a...

Mit tegyek ha nem elég erős a szívverésem? 14/F (egy kicsit szúr és fáj is)

Figyelt kérdés

106

___

70


2011. márc. 26. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk menj el egy orvoshoz
2011. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ez a vérnyomásod, akkor az teljesen normális érték! az a kérdés mennyi hozzá a pulzusod!? Bár ha fáj és szúr akkor valóban fel kellene keresni egy kardiológust. Viszont a sortolás erősíti a szivet!
2011. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Mészáros ***** válasza:
Ez alacsony vérnyomás. A normális 120/80 100/60-nál alacsony vérnyomásról beszélünk. Esteleg olyan ételt italt kell fogyasztani amibe van koffein ami felviszi.
2011. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez normális vérnyomás mivel ebben a korbán sokat változik a szervezet.

nekem pl. 94/45 szokott lenni az alacsony! :D

házi orvost látogasd meg és ő többet tud mondani.

amúgy nekem magas a pulzusom és nekem is szokott szúrni szóval lehet, hogy van összefüggés a kettő között.

2011. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
106/70 teljesen jó, és miből gondold hgoy nem elég erős a szívverésed? Vagy ezut nem értem.. Amúgy meg nem lehet, hogy rossz a testtartásod, és "beakad a levegő" és azt érzed? Na mindegy, ha szúr a szíved arra most ne kezdj el hirtelen sportolni, menj el körzetihez, és ő ad beutalót, ahová kell. (én először ortopédushoz mennék, aztán a kardiora, bár te tudod, ha tényleg a szíved fáj akkor csak kardiológiára)
2011. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tesomnak is ilyen panaszai voltak,neki sziritmus zavara volt.

Menj dokihoz :)

2011. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Mészáros ***** válasza:
Véleményem szerint ez egy kicsit alacsony vérnyomás,mert tanulmányaim szerint amit az orvosok is tudnak, hogy 120/80 átlagos normális. 140/90-nél magtas vérnyomásról vagy tachicardiáról ill. 100/60-nál bradicardiáról alacsony vérnyomásról beszélünk. Lehet hogy az alsó érték 70 de akkor is lehet alacsony vérnyomás. Más ok is befolyásolhatja de ha ez tartós akkor gond van.
2011. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!