Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véradás után erős szédülés és...

Véradás után erős szédülés és gyengeség normális? Mivel lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Ma voltam reggel vért adni, és kegyetlenül szédülök és semmihez sincs erőm, nagyon gyenge vagyok.

Ilyen még sosem fordult elő, pedig járok már egy ideje.

Már ettem cukrosat, ittam kávét, sok folyadékot, de nincs javulás.


Mi lehet a baj?


2011. szept. 2. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lent van a vérnyomásod. egyél.nem a cukros a lényeg,hanem,hogy könnyen emészthető legyen
2011. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rögtön arra gondoltam, hogy alacsony vércukor vagy alacsony vérnyomás. Ezért ettem csokit, és ittam kávét, de ettem rendes főtt ételt is.


De még itt a gép előtt is szédelgek, ha meg fel kell állnom katasztrófa.

Alig bírtam reggel hazajönni, tesóm kísért haza. Azóta már aludtam is, de még mindig nem vagyok jól.

sosem volt még rosszullétem véradás után, egy kicsit megijedtem most.

2011. szept. 2. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az gondolom világos, hogy a szervezetnek pótolni kell a veszteséget, de ehhez nem elég pár óra. Kajálj be jó kiadósan, amikkel próbálkoztál ebben az esetben kevés, ezek akkor segítenek, ha egyéb okból leesik a vércukor szinted, vagy a vérnyomásod. Még egyszer mondom, egyéb okból. Ha ettél rendesen, és már aludtál, vagyis holnap, el fog múlni. Ha esetleg mégsem, akkor viszont nem a véradás a ludas, de addig még nincs min izgulni. Annak nincs különösebb jelentősége, ha másképp reagáltál a véradásra, rosszabb passzban voltál és kész.
2011. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam.
2011. szept. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!