Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek erős hasfájása...

Ha valakinek erős hasfájása van, mi akkor a teendő, mit kell csinálni, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is tisztázni kéne, hogy mitől van.
2011. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A has mely részén fáj?
2011. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El kell menni az orvoshoz!!
2011. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Perei Viola válasza:

Valóban menj el orvoshoz, hogy mitől van. Ha menstruációs görcsöd van, tudom ajánlani a magzat pózt, mert akkor a hasfal ellazul és kevésbé fáj. A meleg fürdő is néha csodákra képes. Igyál kamilla teát, mert nagyon jó görcsoldó hatása van. Vannak még esetleg különböző gyógyszerek is, mint cataflan (vényköteles), algoflex M, advil ultra, troparin (nekem az a legjobban, amikor epegörcsöm volt), de a gyógyszerek mindenkire másképp hatnak, ki kell őket kisérletezni.

Teákból még tudom ajánlani a borsmentát és a cickafarkfű teát is, nekem mind a kettő bevált.

De azért kukkants be egy dokihoz, nehogy valami komolyabb bej legyen, mert nekem is gyomorfájással kezdődött és epeműtét lett a vége.

2011. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 waldinger ágnes válasza:

Ne légy buta! Eleve erős fájdalommal orvoshoz kell menni, mindegy , hogy a hasad fáj , vagy bármi más.

Sok minden okozhatja, nem veszélytelen !!!!!!

Pl.nekem vastagbél daganatom volt . Nekem is fájt a hasam sb.

Ma nem lennék itt , ha nem mentem volna kivizsgáltatni.

Figyeld a széklet állagát és gyakoriságát , hogy el tudd mondani az orvosnak, ha kérdezi, de , ha nem akkor is.

Ha más jelek is mutatkoznak azt is mond el. Semmit ne bagatellizálj el.

2011. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elmenni orvoshoz?
2011. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!