Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megfáztam, milyen gyógyszerek,...

Megfáztam, milyen gyógyszerek, teák módszerek segítenek?

Figyelt kérdés

Szóval fél hónapja köhögök de barátom is így köhögött szóval lehet hogy ő tőle kaptam el de ez mindegy lényegtelen és szombaton póló nélkül játszottam az eszemet és vasárnap arra keltem, hogy teli van az orrom kifújtam kitüsszögtem utánna megint és még egész estig minden 5percben egy tüsszentés teli fikával szóval ez most akkor megfázás ugye?Mit tehetek ellene?anyám vesz holnap valamilyen gyógyszert ami enyhíti a köhögésem.

az orr területén kiszáradt bőrrel mit tegyek? mert nem valami kellemes hogy ég a bőröm. 14/f nem hiszem hogy allergia szerintem sima megfázás.Suliba megyek igy is ugy is vagyis ha lázam van nem de nincs lázam.Szóval hatásos módszerek?kösz előre bocs hogy hülyén fogalmaztam de siettem.


2011. ápr. 3. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál Coldrexet, és ne játszd az eszed pólóban...
2011. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ez segit orduguláson is?
2011. ápr. 4. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
inhalálás kamillafőzettel+ kamillatea és sok alvás.
2011. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig elcsodálkozom, hogy még most is milyen sokan nem tudják hogy csak folyamatosan szedni kell legalább C-vitamint(14 évesen napi 1000mg-ot)és akkor megerősödik az immunrendszer annyira, hogy nem tud "megfázni", ahogy te fogalmaztál. Erre azért van szükség, mert manapság már régen nem jutunk annyi C-vitaminhoz a táplálkozás alkalmával, amennyi biztosítja szervezetünk számára a minimálisan szükséges mennyiségeket.
2011. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz válaszokat :D
2011. ápr. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!