Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok,...

30 hetes kismama vagyok, Nagyon megfaztam kapar a torkom nyelni nem birok es mar veresre fujtam az orrom aludni se tudok es enni se. A babamra ez mennyire veszelyes? Kulfoldon elek, a gyogyszerek is masak.

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is külföldönn élek,ràadàsul szintén 30. hets kiamami(véletlen egybeesés:)

Nos én is voltam màr megfàzva,én nem mertem szedni semmit se,hanem vettem mézet,citromot,abbol csinàltam teàt,jo sokat,meg fokhagymàs piritos.

Rengeteg narancs.És mentolos cukorka.

Csak làz esetén lenne jo,ha max ügyeletre(ma vasàrnap ugye)betelefonàlnàl,hogy milyen gyogyszert(làzcsillapito szabad bevenned.

A babàdra semmi veszélyt nem jelent,ö védve van!

Te magad meg ha nincs làz,akkor vàrj holnapig,holnap meg menj a dokihoz,majd ö ir valamit,de magadtol semmilyen készitményt ne szedegess be.

Ha ugy érzed,akàr ügyeletre is bemehetsz,ahol kapsz valami tabit,de a nàtha az ugyis minimum 3 napig tartani fog!

Jobbulàst!

Ös bolodg babavàràst!

2008. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyógytea nincs esetleg? a kakukkfű nagyon jó,de a kamilla is megteszi + méz
2008. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!