Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vannak lefagyasztott bőrkinövé...

Vannak lefagyasztott bőrkinövéssel tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nekem kb. egy hete kezelték folyékony nitrogénnel, a talpaimon egy-egy és a kezemen egy bőrkinövést. Azt mondták 2-3 héten belül kiesik. Tényleg így van? Felhólyagosodtak, így elég kellemetlen járni velük, remélem minél hamarabb eltűnnek.
2011. ápr. 5. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Nem akarom elvenni a kedved, de nekem is voltak a talpamon vírusos futószemölcsök (verruca vulgaris), bár nem tudom, hogy a tiéd mi. 2 hónapon keresztül heti 2-szer jártam fagyasztásra, de sajnos nem hozott eredményt, inkább szaporodtak a szemölcsök. Ekkor javasoltak egy másik orvost, aki azt mondta, hogy ezen csak a radikális eltávolítás segít. Fagyasztásos érzéstelenítés után egy nyeles, éles szélű gyűrűs eszközzel eltávolította az elváltozásokat. Utána azért szükség volt fájdalomcsittapítóra. Ezt követően két héten belül teljesen rendbe jött.
2011. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát lehet én is jobban járnék azzal, mert már két hete fagyasztottak de még nem esett ki a háromból egy sem..
2011. ápr. 16. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!