Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik? Fél éve csináltat...

Mi történik? Fél éve csináltattam a köldökpiercingemet, eddig nem nagyon voltak vele gondok, de most elkezdett gennyedzeni, és ahogy kitisztítottam egy kis vér is jött a lyukból. Mi a gond, és mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Tisztán tartom, le szoktam fertőtleníteni és körömvirág krémmel kenem néha. Nagyon elszomorít ez az egész, nem fáj, de nem akarom beforrasztani sem, mert már hozzámnőtt és tetszik.
2011. ápr. 5. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen piercinged van? Arany, ezüst, fehérarany, orvosi fém, fém? csepegtess rá betadine-t egy kis gyulladás lesz szerintem.
2011. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fém piercing. Arra gondoltam, lehet allergiás vagyok rá... Az orvosi fém a leg megbízhatóbb szerinted? Mert akkor holnap első dolgom beszerezni egyet!
2011. ápr. 5. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:

húha, igen akkor vegyél orvosi fémet mindenképpen. Ha megveted főzd ki, kezeld le a lyukat még mielőtt beleteszed az újat. Csepegtess betadine-t és úgy rakd be az új ékszert:)

Nyugi bajod nem lesz holnapig, de azért ha van otthon valami kend be vele.

2011. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah, és amúgy nekem is ez volt, a fémet nem bírtam:S
2011. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a poén, hogy már orvost is kérdeztem, de csak annyit mondott, kenjem körömvirág krémmel. Megnyugtatott, hogy ha nem fáj nem lesz baj... de ez annyira nem okés. Komoly bajom nem lehet, mert semmi külső panasz nincs, csak a gennyesedés. De nyugtalanított már ez a dolog. Remélem nem kell majd megválnom a kis ékszeremtől. :) Mégegyszer köszönöm! Kellemes estét!
2011. ápr. 5. 21:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Ahogy lecserélted a fémet, a tiéd helyrejött? :)
2011. ápr. 5. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen!:) az orvosi fémtől elvileg nem szabadna bajodnak lenni. Neked is kellemes estét!
2011. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, igen helyre jött, és hozzám is hozzám nőtt. Már 5éve megvan!
2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, örülök! Majd elkommentelem, ha az enyém is jól lesz. :) Szia!
2011. ápr. 5. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
rendben:) szia!
2011. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!