Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik az artroszkópos...

Hogyan zajlik az artroszkópos térdmütét? Van esetleg valakinek tapasztalata róla?

Figyelt kérdés

Kiváncsian várok bármilyen tapasztalatot, véleményt ezzel kapcsolatban. Mennyi ideid tart a mütét, és utána mennyi ideig kell bent maradni a kórházban? És egyáltalán hogyan zajlik? Hálóinget kapokk vagy miben mütenek? Eléggé izgulok miatta, szóval bármilyen információt szivesen fogadok! Köszönöm!:)

16/L


2011. ápr. 10. 12:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesirási hibákért csak telefonról vagyok és siettem.
2011. ápr. 10. 12:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem jár sok baj, 2kis lyuk lesz a térdeden és pár nap múlva,2-3 nap ,lehet suliba menni vele nyugodtan, a heg is eltűnik:)Másnap hazaengednek a műtét után,persze ha minden okéy,de fiatal csajszi vagy ,nem lesz baj!:).Meztelenül fekszel a műtőben és letakarnak,senki nem fog belőled látni semmit:)
2011. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és amikor bemegyek a kórházba akkor mi történik a mütétig? Úgy értem bemegyek a saját ruhában, gondolom valahol átöltözök, és addig se kapok hálóinget amig betolnak a mütöbe vagy hogy lesz? És ha érzéstelenitésben lesz, akkor lehet közben kérdezni az orvostól?
2011. ápr. 10. 13:11
 4/5 anonim válasza:

Gondolom már tulvagy rajta de azért leírom :-D

Nekem most 3-an volt a műtét! :)

Előtte való nap befekves.... Aznap semmi sem történik csak az aneszteziológus megy be hozzád beszélgetni kerdezoskodni!

Éjféltől se enni se inni nem szabad!

Műtét reggelen fertőtlenítő fürdés! Aztán megkapod a branult! :)

aztán kb műtét előtt fel órával a bátorító (nyugtató ) szuri a hatsodba aztán infúzió!

Aztán irány a muto!!! Rajram bugyi az volt!

Ott benn saját labamon atmasztama mutoasztalra! :)

Ramtettek a mutyuket kiszijjaztak és közbe keszitettek elő a lábam! :)

Beszélgettunk poenkodtunk benn egész addig amíg el nem aludtam! :)

Vénás 3 fecskendo valami aztán maszk ... kerdeztek aztán maszk aztán kohogtettek aztán maszk vmi hideg levegőt éreztem és már szunditottam is! :)

Teljesen jól viseltem az altatast!

Negyed1-kor kezdték és negyed 2-kor kinn is voltam! Fel5-kor felállni és setalni a wc-re! :)

Borzasztóan fájt most utána!

Másnap gyogytorna aztán irány haza! :)

nekem csak jó emlékeim vannak az egészről! :)

2014. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végülis nem került rá sor, de azért köszi :)
2014. nov. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!