Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kihez fordulhatnék, ha emberte...

Kihez fordulhatnék, ha embertelenül bántak velem egy kórházban, nem tájékoztattak megfelelően és lelkileg összetörtek, hogy mással ne történjen ilyen, és vegyék elő a felelősöket, nem akarok pert?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 08:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki szintén médiához megyek, vigyáznod kell avval mert még ők perelhetnek be téged becsületsértésért, ha olyat mondasz amit nem tudsz bizonyítani.


Én csak amiatt nem haltam meg, mert kivételesen erős vagyok, az egyik orvosom isteni beavatkozást vél a dologban.

Nagyon szemetek voltak velem is.


TASZ-nak is van betegjogi részlege őket is érdemes felhívni.

2011. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőről írtam már, hogy nem ér semmit.
2011. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

[link]

vedd fel velük a kapcsolatot

2011. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Tinker Bell ***** válasza:

Elképesztő ami veled történt! Egyszerűen nem jutok szóhoz!


Én is a médiát javasolnám első sorban! És egy óriási pert is akasztanék a nyakukba! Gondold meg jól!


Azóta egyébként hogy vagy? Sikerült már valamennyire feldolgozni az eseményeket?

2011. ápr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és az érdeklődést, nagyon jól esik.

Köszönöm jól vagyok, csak azóta gyakran érzem, hogy indokolatlanul nagyon dobog a szívem, meg gyomorideg jön rám, pedig nem lenne oka..remélem ez idővel elmúlik, ja és, ha hamarosan újra lenne baba, ez elnne az igazi vigasz!Egyébként az orvosom ennek az osztálynak a vezetője, és mikor voltam kontrollon, akkor elmondtam neki, hogy tudja, hogy mi történik az osztályán, és mondta, hogy utánajár a dolgoknak, de azóta sem tudom, hogy mi történt.... lehet felhívom, hogy egyáltalán ő elővette-e a kedves nővéreket. Mégegyszer köszönök minden választ,nagyon hasznosak voltak, elgondolkodom, hogy mi lenne a legjobb, vigyázzatok Magatokra!!!

2011. ápr. 13. 17:21
 16/19 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az utolsónak írnám, hogy nem tudom megnyitni, vagy eljutni erre a facebook címre. Megírná még egyszer?

Előre is köszönöm!!

2011. máj. 4. 16:47
 18/19 A kérdező kommentje:
Bocs, megtaláltam. Kösz!
2011. máj. 4. 18:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Az egy csoport, több emberi méltóságot az egészségügyben, most nyilhatott, hátha ott tudna valaki segíteni. Ha facebookon, fent vagy keress rá arra, h több emberi méltóságot... hátha


engem majdnem megöltek a kegyetlen hozzáállásuk miatt, én riportot adok az egyik médiumnak

2011. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!