Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vállfájdalom, egyre rosszabb....

Vállfájdalom, egyre rosszabb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 éve edzek kb (edzőteremben) és rendszeresen, 1-2 napokat szoktam pihenni, de egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy bármit csinálok eléggé fáj a vállam. Orvos azt mondta, hogy túlerőltetés, ezért kerültem azokat a gyakorlatokat amiktől fáj a vállam, csak azt csináltam amitől nem fáj. De egyre rosszabb, már a bögrét is fájdalmasan tudom felrakni a polcra, Fastmgéllel és Joint-X(izületvédő) el kezelem, de nem sok sikerrel :S Valami 5let?
2011. ápr. 16. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
jah az orvos szó alatt itt most a háziorvost értem, aki csak ránézett, megtapogatta és mondott valamit. kórházban azért nem voltam még, mert még anno a lábamban lévő cisztára is 2 hónap múlva adtak idő pontot -.-"
2011. ápr. 16. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor tűrjed a fájdalmat.


gondolom edződ sincs... a vállfájásod oka az, hogy rosszul végzed az edzzést.

2011. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább javasolnék egy mega-dózisu multivitamint, ugyanis tápanyag-hiány is szóba jöhet. A férjem is sportolt, aztán egyszer csak elszakadt az inszalagja, és elkezdtek fájni az izületei. Akkor mi is kipróbáltunk pár orvos ajánlotta gyógyszert, krémet, még kezelésekre is eljárt, de egyik sem bizonyult tartós eredménynek, idővel mindig visszatértek a fájdalmai.

Aztán mivel nem adtam fel a dolgot, keresgélni kezdtem a neten, és eljutottam egy sokak által szidott orvos oldalára, ahol viszont megtaláltam a megoldást. A párom szedi ezeket a vitaminokat immáron 9 éve, és semmiféle panasza már nincs. Úgy látszik mégsem olyan "mérgezőek"!!! ezek a vitaminok, mint ahogy sokan azt állítják. Amikor férjem elmondta a háziorvosnak hogy a vitamin-készítmény segített, és hogy még most is szedi, a doki elcsodálkozott, hiszen ő nem is tudott erről a lehetőségről, sőt, amennyit neki tanítottak, az annyi, hogy vigyázni kell nehogy sokat szedjen be valaki, mert veszélyes!!!

Hát igen, mi már ezt nem hisszük el, ugyanis az izületi fájdalmakon kívül más javulást is észrevettünk a vitamin hatására: sokkal több energia, szebb bőr,(férjemnek régebben nagyon sok gyulladt pattanása volt, ezek szépen elmúltak), visszerei visszahúzódtak, azelőtt érzékeny volt a tej-termékekre, most ez is enyhült.Szóval csak jó hatásai vannak a vitamin-szedésnek, mi már tudjuk hogy a mese a vesekőről csak egy kitaláció, nem igazán tudnak bennünket már ilyen mesékkel megetetni.

2011. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. ápr. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!