Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyértől lehet folyamatosan...

Fresco kérdése:

Aranyértől lehet folyamatosan véres (friss vér, kb,1 dl/alkalom) a széklet úgy, hogy nincs fájdalom?

Figyelt kérdés
Orvosnak többször említettem, de az volt a válasz, hogy az aranyér ezzel jár.
2011. ápr. 16. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de én a helyedben felkeresnék egy proktológust, hogy nézze meg, mielőtt még nagyobb baj nem lesz.
2011. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az az orvos nem normális. alkalmanként egy deci vér rengeteg.

Ragaszkodj az azonnali végbéltökrözéshez, ez nembiztos, hogy aranyér.

Ha nem hajlandó beutalót adni, menj el privát, mert nagyobb baj is lehet.

jobbulást.

2011. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:

Igazán nem akarom a frászt rádhozni, de 1 dl vér tényleg nagyon sok. Ezt már n em lehet figyelmen kívül hagyni. Nemcsak aranyér tünete lehet ez, de talán még sokkal súlyosabb betegségé is. Most a vastagbélrákra gondoltam. Azt az orvost, akinek ezt említetted, de nem reagált rá kellőképpen, azonnal cseréld le.

Ennek fele sem tréfa, ne halogasd a kivizsgálást. Akár aranyér, akár más, lépned kell azonnal!!!

Remélem nem lesz nagyobb bajod.

2011. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AdamG válasza:
Mi volt a probléma??
2013. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AdamG válasza:

Mindenképpen el kell menni az orvoshoz!!!

Nekem ugyanezek a tünetek voltak (véres széklet, hasmenés és fájdalom nélkül) és vastagbéltükrözéssel kiderült, hogy colitis ulcerosa kezdeti verziója: proctitis ulcerosa.

Ha nem kezelik időben, az egész vastagbélre kiterjedhet!

2013. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!