Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 18 év alatt tényleg ingyen van?

18 év alatt tényleg ingyen van?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném levetetni 10 anyajegyemet, de nagyon drága lenne. Nemrég azt olvastam itt, hogy állítólag 18év alatt ingyen van. Én most vagyok 17 és novemberbe töltöm a 18-at szóval egyáltalán nem mindegy. Ha tényleg ingyen van akkor, akkor is az lenne ha 10et vetetnék le? :/
2011. ápr. 22. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
sztk ba elmész, és megmondod, h zavar. ennyi:D
2011. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy csak akkor veszik le ingyen ha egészségügyi okokból kell levetetni. Csak szépségi okok miatt nincs ingyen.

El kell menni az orvoshoz,és meg kell kérdezni..Ők tudnak a legpontosabb felvilágosítást adni.

2011. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. ápr. 22. 23:52
 4/5 anonim ***** válasza:
nem csak 18 alatt veszik le! Én 20 vagyok és TB alapon, kórházban, simán levették, ráadásul plasztikai sebész csinálta, szóval nem lehet gond a 18 fölötti kor sem! Azt viszont nem tudom, h minden ok nélkül is leveszik-e! Menj el bőrgyógyászhoz, kérdezd meg tőle! Az is ingyen van!
2011. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok: nekem nemrég vették le, nem volt semmi baja az anyajegyeknek, csak zavart.

Levették, ingyen.

2011. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!