Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek tüdőgyulladása...

Ha valakinek tüdőgyulladása van, meg tudják mondani előre hogy meg fog halni, és hogy mennyi ideje van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jól van, én is így gondoltam, azért is lepődtem meg és írtam ki ki kérdést, hátha valamit rosszul tudok.


Igen, azt mondta addig él még, nem tudom pontosan hogy hova és kihez jár orvoshoz.

Ugyanezt hittem én is..

2011. ápr. 24. 14:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát bizony, a tüdőgyulladás ma sem vicces betegség, és minden ellentétes híresztelés dacára bele lehet halni, ha legyengült az ember, és a tartós fekvés önmagában is segít.


Krónikus tüdőgyulladáson lehet valamit segíteni gyógymasszázzsal is, amiről az orvosok általában nem tudnak, mert nem tanítják nekik. Ennek ellenére csak orvosi engedéllyel látnék neki. Lehet, hogy használ. (Egy gyógymasszőr)

2011. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Juj, kerlek, ha olvasod, ird meg, akar privatban, hogy mi lett a fiuval... Ugye jol van, sikerult felepulnie?


N

2020. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!