Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Flexelés közben egy apró...

Flexelés közben egy apró szilánk került a szemembe van rá mod hogy kiszedjem?

Figyelt kérdés
egy kis pont látszik a szem golyónál és nem mozdul sehová és elégé zavavaró mert egy idő után már fáj a szemem.tudtok tanácsolni valamit?
2011. ápr. 25. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az a finom, utolsó válaszoló!!!!! ARANYERET IS GYÓGYÍTASZ?
2011. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11:54: "Nekünk erre rendszeresítve van itthon mágnes."


Nekem meg egy munkavédelmi védőszemüveg van rendszeresítve...

Szerintem egy fokkal praktikusabb, mint vasdarabokat tárolni a szemgolyómban.

2011. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindekinek!!!!
2011. ápr. 25. 12:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha az elöttem írók nem gyöztek meg, itt van még pár nyomós érv. 1. érv ha nem szedeted ki azt a szilánkot, minden pislantással méllyebre megy, és végül csak mütéttel lehet maj kiszedni. 2. érv minél tovább marad bent a szilánk, annál nagyobb a fertözés veszélye. 3. érv egy ilyen fertözés más mint pl egy elfertözödött kézseb. Mégpedig azért, mert a kezeden minden sejt képes regenerálódni ellentétben a szemmel, amit ha egy komolyabb fertözés ér, könnyen okozhat maradandó károsodást. 4. érv ha pedig egy erös fertözést kap, akár még ki is vehetik a szededet. Egy szó mint száz ez nem játék. MENNYÉL ORVOSHOZ!!! A rövid ö-k nem irás hibák. Rossz a billentyüzetem.
2011. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi a f@$zra való a szemüveg?
2015. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!