Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiszedjem a bajuszomat? :S

Kiszedjem a bajuszomat? :S

Figyelt kérdés
Igazából annyira nem vészes, csak apró kis pihék, de engem nagyon zavar, csak nem tudom, jó-e az, ha kiszedem. És hogy ha szedjem ki, akkor hogyan, milyen módszerrel. 15/L
2011. jún. 5. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csipesszel szoktam. Nem lesz erősebb, elég egyszerű, hiszen csak pár szál van. Kicsit fáj, de megszokod. Utána érdemes arctonikkal áttörölni.


Ha érdekel, én úgy szoktam, hogy lehasalok az ágyamra, a kislámpámhoz... Felém fordítom, alám teszem a tükröt, úgy hogy oda világítson a lámpa.. Így nagyon jól lehet látni a legkisebb szálakat is.

2011. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


Nehogy kipróbáld! Senki nem veszi észre a kis pihéket, mindenkinek van :) aki azt is borotválja, az majd 60 év körül belátja, hogy hülye volt :)


Ha szőrteleníted ott, akkor megerősödik és öregkorodra már tényleg nagyon fog látszódni :( akkor meg már nem fog nagyon érdekelni, a napi szőrtelenítés :$

2011. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csipesszel szedem, és nemhogy nem erősödött meg, de mostanra eléggé megritkult... Engem kifejezetten zavart mindég, mert sötét, fekete színű a bajuszkám, és így feltűnő.

Te mérlegelj, ha tényleg nem vészes, és alig lehet észrevenni, akkor én is azt mondom, hogy inkább ne szedd.

2011. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyanta, gyorsan megvan és ritkítja a szőrt. Legalább is nekem.
2011. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia:) Nekem is kis pihék voltak, de sötétebbek is akadtak, először szőkíttem, csipesszel nem akartam szedni, aztán rávettem magam a gyantára. És nem bántam meg! Nem erősödött meg, sőt szinte csak szőke szálak nőnek vissza, meg kb 6-8 fekete, azóta sokkal jobban érzem magam. Szóval szerintem, ha ráveszed magad h kiszeded, próbáld ki a gyantát. Kozmetikusnál vagy otthon. Ha megteheted inkább a kozmetikust javaslom. :)

18/L

2011. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!