Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan tudok ilyen igazolást...

Honnan tudok ilyen igazolást szerezni?

Figyelt kérdés
Most lesz munkám és egészségügyi alkalmassági igazolás kell hozzá. A jelenlegi lakhelyemre vagyok bejelentve,ide szól a lakcím kártáyám,de orvoshoz még a régi lakhelyemre járok. Háziorvosnál viszont még nem voltam. Mármint amikor a gyerekdokitól kikértem a papíromat mert a korom miatt ott nem maradhattam akkor egy dokihoz átvittem a kartont,de még sosem voltam annál a dokinál ( és 3 éve el is költöztünk onnan)élt. ha beteg vagyok szakorovoshoz megyek...Most honnan kell eü. alkalmasságit szereznem ?
2011. ápr. 26. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
üzemorvos? menj el nyugodtan a lakhelyd szerinti dokihoz, ha nem egyezik a lakcímed meg a tartózkodási helyed az nem baj. bejelentkezel, megmondod, h itt laksz, őt választottad és alkalmassági kell. ennyi
2011. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házi orvostól kell kérni a munka alkalmasságira beutalót. Különben sokba kerül.
2011. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozzál meg a háziorvosodnál. Az senkit sem érdekel, hogy eddig még nem voltál nála. Egyszer el kell menni, és le kell rendezni ezeket a dolgokat. Is.
2011. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha valahol munkát szeretnél vállalni, és az eü. alkalmasság kötelező, ott álatalában van foglalkozásegészségügyi szakorvos, egyszerűbben üzemorvos.

Ő megvizsgál és elküld pl tüdőszűrőre, és csak annak megléte után állítja ki az alkalmassági igazolást.

Háziorvosnak választhatsz bárkit, nincs körzethatárokhoz kötve.

Ugyaez nem igaz a fogorvosi ellátásra, oda lakcímkártya is kell, hogy igazold a körzethez tartozásodat.

Elég kevés szakorvosi rendelés beutalómentes,így jobb, ha minél előbb választasz háziorvost.

2011. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!