Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sportorvosi...

Hogyan lehet sportorvosi igazolást szerezni? Nagyon nehéz kérdés!

Figyelt kérdés

Nem sima "sportolhat" kis papírkáról van szó a háziorvostól, hanem amit országosan elfogadnak, az OSEI által kijelölt sportszakorvos által kiállított igazolásról!!


Na mert az a problémám, hogy ő csak pecsétel, hogy "versenyezhet" aztán kész, csak amiatt veszekszünk, hogy ő ezt a pecsétet csak a sportegyesület tagsági kiskönyvébe / nyomtatványára adja, van erre jogszabály, hogy fényképesnek kell lenni, meg egy vagon kikötés.


Na oké, de hogyan szerezzek igazolást, ha nem vagyok semmilyen egyesületi tag? Mert ott mutogatja nekem, hogy Judo Szövetség meg Úszó Sövetség, meg mindenkinek megvan a maga kiskönyve, de csak úgy simán, egyesületen kívül az ember ilyet nem is tud szerezni??


Kérdezhetnétek, hogy akkor minek, de azért, mert hiába nem vagyok egyesületi tag, attól még kell az ő igazolása, mert máskülönben nem indulhatok se versenyen, se a biztosító nem fogadja el eleve már a biztosítás megkötését se, szóval van pár indok.


Hiába magyarázom ezt a sportorvosnak, ő köti magát ahhoz, hogy csak a meghatározott egyesületi kiskönyvbe adhat pecsétet.


Most akkor teljesen lehetetlen? Csak úgy egy "általánosságban sportolhat" engedélyt egy kívülállónak nem is lehet szerezni sehogy ??


Kész vicc ez, de ha valaki tudja a választ, nagyon megköszönöm !!


2011. máj. 10. 11:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!