Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszázalékolási ügyemben...

Leszázalékolási ügyemben szeretnék kérdezni. Érdemes megpróbálnom a munkaügyi bíróságot?

Figyelt kérdés
Első fokot megfellebbeztem, másod fokon még kevesebbet kaptam. Első fokon is volt olyan betegségem, amit nem írtak bele valósan, másod fokon pedig nem vették figyelembe a pszichés problémát, bele sem írták! Most mit tehetek? Nem tudom bizonyítani, csak a papírokkal. Érdemes a munkaügyi bírósághoz fellebbeznem?
2011. ápr. 29. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A Munkaügyi Bíróságnak semmi köze a leszázalékoláshoz! Nem tehetsz semmit,mert most még azokat is egészségesnek minősítik,akinek a lábai hiányoznak! A kormány ezen akar spórolni!
2011. ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy nem dobtak ki,mert most lesz kidobva 120-150 ezer leszázalékolt!
2011. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Épp ez az, hogy 47, aztán meg csak 40 %-ot kaptam. Ezért kérdeztem.

2011. ápr. 29. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok megint.Szerintem most inkább hagyjad egy kicsit függőben,majd ha lecsillapodott ez a leszázalékolási ügy,akkor próbálj meg valamit intézni.Most fognak rengeteg embert kirakni,nehogy úgy legyenek vele,hogy ha nagyon feszegeted,hogy még a 40-t sem adják meg.De ez csak egy jó tanács,Te döntöd el.
2011. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is ezen filózok, hogy nehogy még ezt is elvegyék:-( Elég fiatal vagyok, 34 éves 2 kicsi gyerekkel:-( Mozgásszervi és pszichés gondokkal. Zsákutca:-( Tartok a jövőtől! Nagy műtétem volt, sok gondom van azóta is, romlik az állapotom, de nem hatja meg őket:-(
2011. ápr. 29. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy egy kicsit jegelni kéne a dolgot.

Én egyébként végig vittem 2009-ben. Nekem abból a szempontból szerencsém volt, hogy jó fej volt az igazságügyi orvos, és beszélgettünk, és ő mondta, hogy nagyon megszigorították az egészet.

Mozgásszervi betegségeknél ami annak idején 40-45%-ot ért, az 2008 óta csak 20-25%-ot. Akkor még csak 3 gerincsérv műtéten voltam túl, 2010-ben lemerevitették az alsó szakaszt, és igy megkaptam az 51%-ot, de ebben benne van a metabolikus szindrómám is.

Én eleve nem leszázalékoltatni szerettem volna magam, hanem rehabilitációs járadékot kapni (ezt is kapom), hogy amíg rendbe jövök, addig is legyen valami.

Remélem engem nem hívnak be, majd csak 3 év múlva.

2011. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

00:44-es vagyok.

Elsőre én 35% kaptam, a másodiknál 40-et és ez is maradt a bíróság után.

Aztán a végső műtétem után újra beadtam a papírokat állapotrosszabbodás miatt, és így kaptam meg az 51-et.

2011. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. máj. 3. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!