Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most adom be leszázalékolási...

Most adom be leszázalékolási kérelmem és az orvosi papirokat. Csak azt nem tudom hogy "jelentéktelennek"számitót is csatoljam ami 5-6 éves, vagy csak mindenből az utólsót?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

MINDEN papírt adjál le!!! Több éves papírokat is, labor leletet, mindent!

Nem elrettenteni akarlak, de készülj fel, hogy szemetek lesznek!

Én kedden voltam felülvizsgálaton, és úgy beszélt velem a doki, mintha a seggéből rángatott volna ki! :-(

Sok sikert!

2010. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elsőtől kérdezném:miket kérdeztek?Meg is vizsgáltak?Azért vagyok tanácstalan mert kb 6 éve kezeltek aminek méhszájplasztika volt a vége,de rá 2 évre a méhemet is kikellett venni.Akkor csak a "végeredmény" a lényeges?
2010. júl. 29. 20:51
 3/25 anonim ***** válasza:
Sztem is nagyon szemetek, lekezelőek. Még a féllábú bácsit is visszahívták kontrollra, morbid volt. És ha nem fizetsz, bebizonyítják, hogy tulajdonképpen nincs is semmi bajod. De aki fizet, makkegészségesen is a maximumot kapja.
2010. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sztem vigyél minden papírt, hogy honnan indultál.

Általános orvosi vizsgálat van, legalábbis nekem az volt. Vérnyomás, mellkas hallgatás, has taperálás. Én gerincbetegséggel mentem, nekem a lábamat emelgette, ütögette a gerincemet, előre kellett hajolnom. Csukott szemmel menni, ez sztem mindenkinek csinálhatják.

A betegséggel kapcsolatos kérdéseket tesznek fel. Igaz, hogy be adsz minden papírt, de azért megkérdezik, hogy pl. mikor műtöttek, meg ilyenek.

Ha szemetek, ne hagyd magad! Én beszóltam a dokinak, hogy normális hangnemben is lehetne kérdezni, és utána normális volt. Már az is eszembe jutott, hogy ez is a „teszt” része lehet. Bár két hét múlva lesz eredmény, majd meglátjuk…

Hihetetlen, hogy mi zajlik ott. Édesapámnak mindkét lábfeje le volt vágva, 3 évente visszahívták! Kinőtt-e a lába?

Én sajnos „csak” 40%-os egészségkárosodott vagyok 3 gerincsérv műtéttel, és most várok a 4., ami már stabilizáció. Nem kaptam rehabilitációs járadékot (én azt szerettem volna, nem rokkantosítást), mert nem vagyok rehabilitálható!! :-) Számomra kicsit ellentmondásos, de ez van!

Hangsúlyozom, ne hagyd magad!!! Ha szemét, akkor állj ki magadért. A röhej, hogy nem csak az orvos ilyen, hanem az írnok is mellette!

Kitartást, majd jelezd, hogy mi volt!

2010. júl. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.

Én azt nem értettem az egészben, hogy cukorbeteg vagyok, és egyfolytában ezzel foglalkozott, meg erre állt rá. Pedig nem ez a betegség az oka, hogy odamentem!!!

2010. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy részletesen irtál.Neken is van 2 gerincsérvem ,mindkettő a 4 -es csigolyánigy hol jobb hol a bal oldalon fáj a lábam,infuziós kezelésre javult,de gyógyszer nélkül fáj.Azonkivül depressziós lettem.Kiváncsi leszek.
2010. júl. 30. 09:44
 7/25 anonim ***** válasza:
A szedett gyógyszereidet is kérdezi, és fel kell tudnod sorolni mindazt, ami a papíron van, ha kihagysz, bediktálja, hogy "ezt" nem szedi, valamint a tüneteket is ugyanígy.
2010. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, minden papírt szinte a születésed óta, gyerekkori betegségek is érdeklik. Ami nem oda tartozó, azt is ad be, mert "blokkban" vizsgálják az egészet. Engem megsiratott a dög, és megkérdezte, most mi baja? Montdam, velem még így senki nem beszélt életemben :( egyből visszavett, kenyérre lehetett kenni onnantól, tehát csak határozottan.
2010. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitő válaszokatnem gondoltam hogy ennyire gonoszok,már előre félek.Amugy is készen vagyok idegileg.
2010. aug. 1. 14:04
 10/25 A kérdező kommentje:
Az utólsótól kérdezném ha megirja:milyen betegségeid vannak és hány éves vagy?
2010. aug. 1. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!