Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg fogom kapni a 67 %-ot a...

Meg fogom kapni a 67 %-ot a leszázalékolási bizottság előtt? Skizofréniám van de dolgozok mellette.

Figyelt kérdés
17 éve le vagyok százalékolva 67 %-ra a skizofréniám miatt. Utoljára 2 éve voltam kórházban, de akkor 3-szor is rövid időn belül. Természetesen szedem a gyógyszert és kontrollra járok. Most 1 hónapja elhelyezkedtem egy munkahelyen és ezért félek, hogy alacsonyabb százalékra visszaminősítenek és akkor csak rendszeres szociális járadékot fogok kapni. Mik az esélyeim, rosszul járhatok? Volt mostanában valaki hasonló helyzetben és hogyan zárult a vizsgálat?
2010. ápr. 26. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

szépen, érthetően fogalmaztad meg a kérdést. hadd kérdezzem meg, hogy a skizofréniádat hogyan tudják kezelni? tünetmentes vagy?


egyébként én úgy tudom, hogy a skizofréniás betegeket mindig a lehető legelőnyösebben bírálják el, mivel gyakorlatilag munkaképtelenné teszi az embert.

2010. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen tünetmentes vagyok, mert kapom az injekciót két hetente és a magánéletem is kiegyensúlyozott. Gyakorlatilag teljes értékű életet tudok élni.
2010. ápr. 27. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!