Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha már valakinek rossz indulat...

Ha már valakinek rossz indulatú daganata van az miért nem szedhet B-12-t?

Figyelt kérdés

csak mert apámnak valami rák féleséget vettek észre, pontosan nem tudom hol és mondtam neki, hogy szedjen B12 vitamint és anyám azt mondta, hogy az orvos asszisztense azt állította, hogy nem szabad B12-t szedni a rák alatt, csak a rák megelőzésére lehet szedni mikor még teljesen egészséges az ember.


én úgy hallottam, hogy a B12 nem csak megelőzi, hanem ha már van akkor a továbbterjedését is megállítja.

http://www.youtube.com/watch?v=R0051_YTKkU


nem értem, hogy akkor miért ne lehetne szedni??


2011. máj. 10. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos vitaminok, amik bizonyos daganotak táplálnak. Lehet, hogy az ő esetében is erről van szó.
2011. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, meg kérdeztem közben anyámat részletesebben hogy az orvos erre mit mondott és azt mondta, hogy szaporíthatja : //
2011. máj. 10. 19:16
 3/4 anonim válasza:

én most nem a kérdésedre válaszolok.

Csak látom apukáddal van gond és rosszindulatú daganat,

Csak azt akarom mondani légy vele minden szabadidődben és legyél a lelkitámasza...ne hagyd magára.

Nehéz most neki ez az időszak segíts neki ezt könnyíteni míg meggyógyul.Amíg még megteheted.

1 hónappal ezelőtt az apám meghalt orvosiműhibába Debrecenben.Rosszindulatú daganat és csak szövetmintát akartak venni. Szal én már nem lehetek mellette de tudom ho most neked is nehéz és apudnak szüksége van a családra.

2011. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, meg tartom a tanácsod ahogy tudom. és ami apud illeti fogadd őszinte részvétem :S
2011. máj. 11. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!