Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 5napja kb beverték az orromat...

5napja kb beverték az orromat és be volt dagadva mostanra már nincs bedagadva de az orrsövényem annyira fáj kb 2napja hogy beszarok ha megnyomom kicsit a szám és az orrom közötti részt már ott is nagyon érzékeny mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 21:40
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
El kellene menned a baleseti ambulanciára. Ha megröntgenezik, akkor ki fog derülni. Remélem, feljelentetted az elkövetőt.
2011. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam mint te. Engem is orron fejeltek, elmentem rá 2-3 napra a sebészetre, megröntgenezték, azt mondta az orvos hogy nincs eltörve és teljesen el fog múlni. Na ez nem így történt, ez volt 7 hónapja. Nem a régi az orrom, és már nem hiszem hogy lehetne feljelentegetnem, pedig még tanúim is voltak (akkor azért nem tettem, mert jóba voltam azzal a sráccal aki lefejelt, de mostmár ki nem állhatom, szó nélkül feljelenteném).


SZóval azt akarom mondani hogy nem mindig tudják egyértelműen megállapítani hogy eltört-e az orrod, és hogy helyre fog-e jönni teljesen. De szerintem ne halogasd ezt a kártérítés dolgot, már ha szükséged lesz rá. Én elcsesztem, te ne tedd.

2011. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okéoké :D köszi a válaszokat
2011. máj. 12. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanú meg feljelentgetés?:)

Te voltál béna,hogy hagytad a támadót ütőtávba-még nagyobb balek,fejelőtávba-kerülni.

Le kellett volna zúznod,nem jeletgetni.


Kérdező,ha 5-7 nap múlva is fáj,akkor menj el röntgenre.

Az edzést meg addig hanyagold,vagy a küzdelmet legalábbis.

2011. máj. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De okos vagy. Elmondanám hogy mindketten részegek voltunk (főleg a srác), és egyáltalán nem számítottam rá. Főleg h utána elszállították a többiek. Tudtam h nem szándékos volt, mivel jóhaver, és nem is utáltam meg konkrétan emiatt, majd csak később másmiatt.


Mellesleg mivel lett volna jobb ha lezúzom? Hogy engem is jól megb*sszanak? Kössz nem.

2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem én voltam? Kb akkörül vertem be egy gyerek orrát,? xĐ hozzá teszem önvédelemből
2011. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!