Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem fölött van egy kis...

A péniszem fölött van egy kis csomó szerű valami. Nem tudom hogy mi lehet de már 1-1,5 hónapja ott van. Ha megnyomom nem fáj, de nem tudom mit csináljak vele és dokihoz nem szeretnék menni. Volt már ilyen valakinek és ha igen, mit csinált vele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:20
 1/5 BlackSword ***** válasza:
szőr???
2011. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom elment vele dokihoz... Végülis az ésszerű lépés lenne, mert ha esetleg komolyabb, akkor még idejében tudják kezelni. Ha meg nem akkor megnyugtatnak, hogy nincs gond. De várd csak meg, amíg már visszafordíhatatlan lesz, mert félsz elmenni orvoshoz... -.- Öcsém...
2011. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz. Semmi szégyellnivaló nincs ebben.

Én vagy sebészhez vagy urológushoz mennék, bár ez nem igazán urológia szakterület.

2011. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

De mégis mekkora? Milliméterben, ha lehet. És hol van pontosan? Fölötte lebeg? :D


Első tippem a szemölcs, ami néhány, kb. 1-2mm-es kemény pötty volt nekem. Elmentem bőrgyógyászhoz, ő meg szakszerűen kezelte.

2011. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szemölcs, sokkal másabb. kb 2 mm.
2011. aug. 21. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!