Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan orvosi vizsgálat,...

Van olyan orvosi vizsgálat, ahol egy szál alsónadrágra kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak derékig, hanem nadrágot cipőt, zoknit is le kell venni. (Persze nem tudom van-e szükség a mezítlábaskodásra)
2011. máj. 17. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ortopéd orvosnál ez könnyen előfordulhat
2011. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
idegorvosnál esetleg.
2011. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Elvileg bármilyen kórházi felvételnél kötelező lenne, csak nincs erre idejük az orvosoknak. Általános kivizsgálásnál is kéne (amikor pl. iskolaorvos éves felmérést végez).


Ausztriában ezt komolyan veszik, a felvételiseknek még a talpát is mindig megnézik. Sok lényeges tünet bújhat meg ott is.

2011. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb orvosnak teljesen le kellene vetkőztetnie a pácienst, csak nincs rá idő, meg vszínű az emberek sem hagynák.
2011. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen, van. Nekem pl a háziorvosom évente csinál szűrővizsgálatot, ott alsónadrágra vetkőzés, aztán tetőtől talpig vizsgálat. Évente 1x a barátnőm is bugyira vetkőzik nála. A különbség csak annyi, hogy amíg engem az alsóm alatt is megvizsgál, a barátnőmet a bugyija alatt nem, max egy picit lejjebb kell neki húzni.
2011. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
urológusnál, ott még le is kell vetened
2011. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komolyabb foglalkozásegészségügyi vizsgálatnál igen. Egy szál alsóra, zoknit is, nadrágot is levéve.
2012. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!