Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskola 2. osztályában...

Középiskola 2. osztályában valóban van iskolában záróvizsgálat és az miből áll, mit csinálnak, mint is jelent ez, miben tér el mint a sima orvosi vizsgálat? Pontosan mit jelent még az hogy tejes körű vizsgálat?

Figyelt kérdés
Vannak e kiskapuk,ha valamely vizsgálattal nem értünk egyet?
2010. szept. 16. 19:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

megnézik hogy a heréd leszállt-e meg ilyenek..


egyébként csak sima orvosi vizsgálat elvileg, testsúly, magasság, szintévesztés, hallásvizsgálat, látásvizsgálat stb.

2010. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

lány vagyok,de fiú haverom is sok van és nem igazán értjük,hogy mit akarnak már ennyi időseknél ott nézegetni,már bőven leszállt,ennyi idősen meg már marha kellemetelen nekik a dolog.


De mi várhat ránk lányokra és vannak e kiskapuk ezt rájuk is értem?

2010. szept. 16. 19:27
 3/30 anonim ***** válasza:
Francokat nézik meg, leszálltak-e meg ilyenek. Azok vannak, amit az első válaszoló lejjebb leírt.
2010. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt és lány vagyok.Igazából olyan volt mint a beiratkozás előtti orvosi.Nézték:Súly,magasság,gerinc,van-e lúdtalp vagy egyéb eltérés a bokáknál vagy akárhol,fogak,vérnyomás.Azt hiszem igy mást nem.
2010. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Magyarán szólva,valóban ha nem akarunk egy kellemetlen vizsgálatot engedni,megtehetjük e?A többi vizsgálattal nincs bajom nekem se.
2010. szept. 16. 19:29
 6/30 A kérdező kommentje:

Akkor az hogy a mellet akarnák álló,meg fekvő helyzetben fogdosni,meg alsóba nézni az nem igaz,vagy ez a kettő lenne a teljes körű vizsgálat,mert ilyenről is hallottam?

Ha ezeket nem akarjuk engedni,mert mondjuk lennének megtehetjük?

2010. szept. 16. 19:32
 7/30 anonim ***** válasza:
Nem tejes körű, hanem teljes körű:)))) Nyugi, lányoknál semmi olyat nem néznek, ami ciki. De nem értem, hogy miért akartok minden vizsgálatot megúszni. Nem örömében vizsgálgat a doki, hanem hogy észrevegyék, ha valmi baj van. Nekünk is volt, senki nem halt bele. Szeretni nem kell, de felesleges kiskapukat keresni, csak hisztizés lenne.
2010. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod mondjuk levenni a melltartód, akkor nem kell. Nem tehetnek meg veled semmi olyat, amit te nem akarsz.


Amúgy megmérik a súlyod, hogy milyen magas vagy, a vérnyomásod, megnézik a gerinced, megnyomogatják a hasad, van látás-, néha hallásvizsgálat is, kérdezgetnek a családban előforduló örökölhető bajokról, hogy szedsz-e valamilyen gyógyszert.

2010. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: fiúknál sem...
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A melledet sem fogdosásból nézné meg a doki. Nőgyógyászhoz sem fogsz soha elmenni, mert ciki? Ha ennyire kis hisztis liba vagy, akkor a szüleid beírhatják az ellenőrzőbe hogy nem járulnak hozzá a vizsgálathoz, legalábbis nálunk megvolt ez a lehetőség. igaz, senki nem élt vele, mindenki kibírta a vizsgálatokat, mert tudtuk, hogy a mi érdekünkben van. De ha szégyenlős vagy, kérheted ha normális a doki, hogy egyedül szeretnél benn lenni, ne öt másik lánnyal, ez még teljesíthető kérés.
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!