Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi probléma miatt...

Egészségügyi probléma miatt TB-re lehet kérni kedvezményes v. ingyenes uszodabérletet?

Figyelt kérdés

Elég komoly csigolyaösszecsúszást állapítottak meg nálam kb. 4-5 éve, akkoriban csak tornázni jártam még gimi alatt..

Azóta, hogy ráadásul álló munkát is végzek, sokkal rosszabb lett a helyzet... 21 éves létemre nem bírok felkelni/felülni anélkül, hogy valamibe bele ne kapaszkodjak. E mellé persze erős fájdalom is társul... A hátamon kívül már a térdeim is érzik a problémát, az is fáj.

Ja, igA hiányos vagyok, vagyis minden betegségre intenzívebben reagálok s tovább is tart + az ízületeim jobban kopnak...

Kérdem én, kaphatok-e ingyenes vagy kedvezményes uszodabérletet, hogy kicsit regenerálódjak? Anno párszor mentem, és úgy éreztem kifejezetten jót tett.


2011. máj. 17. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen vízitornára kapsz maximum.
2011. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem ilyen jellegű TB hozzájárulást szakorvos adhat. Oda viszont a háziorvoson keresztül vezet az út. Ott mindjárt választ is kapsz a kérdésedre.
2011. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál, kaptam reumatológiára ismételt beutalót, és a dokim szerint elvileg járhat TB-re, de valamennyit amúgyis kellene fizetni, de ezt az ottani uszoda vagy a fürdő spéci nem tudom milyen orvosa tudja majd megmondani.
2011. máj. 19. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megérte, hogy kérdeztél. Köszi a választ....
2011. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!