Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszürőn voltam és eltértést...

Tüdőszürőn voltam és eltértést mutat mit jelent ez?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok most érettségizek és alkalmassági vizsgálathoz kellett...mi lehet a baj?? nagyon félek mert én is egészségügybe akarok tovább menni..és mien komoly bajom lehet?kérlek segitsetek nagyon félek... anyáék azt mondják hogy beteg voltam és onann maradhatott folt de ha nem??:O

Segitsetek légyszi köszönöm elöre is!!


2011. máj. 18. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

2 verziót gyanítok:


1: beteg voltál régebben (tüdőgyulladás vagy hasonló) és az látszik a felvételen hónapokig is



2: daganat


Bár az első valószínűbbnek tűnik, mivel akármilyen h_ülye orvos is nézte a leleted, daganat gyanúval küldött volna tovább egyéb vizsgálatokra.

2011. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm hát igen beteg voltam meg kicsit vagyok is és most ienkor mit fognak csinálni ujra csinálják vagy mire kell számitanom??
2011. máj. 18. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2-3 hét múlva megismétlik, ha negatív akkor oké, ha nem, akkor lesznek új vizsgálatok. De, mint említettem, ha baj lenne elküldtek volna ct-re vagy bármi komolyabb képalkotó vizsgálatra.
2011. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!