Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Múlthéten kedden voltam...

Múlthéten kedden voltam tüdőszűrőn, nagyon parás vagyok. Anyukám azt mondta hogy ha lenne valami baj akkor már hívtak volna. Ez tényleg így van? Kell e félnem attól h csak akkor derül ki amikor megkapom a leletet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy valami bajod van? Biztos, hogy nincs semmi.
2010. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vért köhögsz fel? ha nem, akkor nem vagy tbc-s....
2010. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát sose lehet tudni.Munkához kellett a tüdőszűrő és mondták h 1 hét amúlva lehet érte menni.Nem tudom h mi a módi, ha vmi baj van akkor már hamarabb visszahívnak?
2010. okt. 16. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj ha valami komoly bajod lenne,akkor már lenne valamilyen tünete!

Hallgass anyukádra,igaza van!:-)


Jövő héten megyek én is tüdőszűrőre és szintén munkához kell..


Neked milyen munkához?

2010. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Élelmiszerrel kapcsolatos diákmunka, egy kórházba fogok a konyhán dolgozni.
2010. okt. 16. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne valami bajod, már a fél ÁNTSZ a házadban lenne és már rég karanténba raktak volna titeket. Ez alap eljárás a TBC-nél, hiszen fertőző. Más gond nem gond nekik.:-) Ezért is kell a tüdőszűrő, elsősorban a TBC miatt, hiszen rengeteg emberrel kerülsz egy nap kapcsolatba és ne te fertőzd meg őket.:-)
2010. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!