Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lézeres hegműtét /kezelés....

Lézeres hegműtét /kezelés. Tapasztalatok (? ) Hol érdemes csináltatni? Kell utána pihenni vele?

Figyelt kérdés
Most szeretném eltüntetni az egyik csúnya műtét utáni hegemet. De nem tudom hol lehetne ahol jól csinálják. (Igazából azért lett heg, mert a "spéci" orvos gyönyörűen elcse*szte a varrást.) Szóval nem érdekel már ha plasztikai sebészet vagy magán klinika ami sokba kerül, csak az a lényeg, hogy nem hasonló elmebeteg orvos legyen, mint amilyen szétbarmolta a sebemet. Ha van valakinek tapasztalata, hogy hol érdemes, kinél, hogy megy ez az egész stb. Azt szívesen meghallgatnám:)
2011. máj. 18. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elrontott, nagyon undorító kinézetű körülmetélés miatt kértem árajánlatot, de 300-500 ezer alatt hozzá se nyúlnak... szóval nem lesz olcsó
2011. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!