Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyirokdaganat mellett, amelyre...

Nyirokdaganat mellett, amelyre gyógyszeres kezelés van, milyen immunerősítőt lehet szedni? Béres csepp esetleg? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek és a vitaminok nem zavarják egymást, kivéve a vérhigitó gyógyszert és a K-vitamint. A te esetedben, mivel daganatos vagy, egy mega-dózisu vitamint javaslok, a Dr. Lenkei: Erős multivitamint, valamint A-D vitamin kiegészitésképpen, és 5-6000mg. C-vitamin. Ez az összeállitás nagyon jól bevált már sok hasonló betegnél, nyugodtan nézz utána a neten, először olvasd el a Cenzurázott egészség-et. Sok sikert, ja a Béres szerintem nálad nagyon kevés.
2010. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nem én vagyok a beteg, hanem egy barátnőm... Valami olyan gyógyszert szed, ami 1 milla/ adag. Szed C-vitamint, asszem 1000 mg-ot, meg valami mandulaolajat és aloe verát. Nagyon nincs étvágya, és a vérnyomása is alacsony 70/50 körül van (ájuldozik is szegény). Ezért kérnék tanácsot, mert nagyon kellene az immunerősítés neki...
2010. dec. 15. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!