Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foltos hajhullásról tapasztala...

Foltos hajhullásról tapasztalatok/ kezelés?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy foltos hajhullásom van, már az EGÉSZ tarkómon kihullott a hajam. Midenféle kivizsgáláson átestem, és minden eredményem negatív lett. A nőgyógyász ajánlotta a Diane 35 fogamzásgátló tablettát, mert rendszertelen a vérzésem, és véleménye szerint ez a hajamra is használni fog. Amúgy pajzsmirigy alulműködésem van, amit 13 éves koromban vettek észre. Ezt L-thiroxinnal kezelik is(tabletta). Ja, és a szegedi klinikára járok, mert ott kezelik a fejbőrömet valamilyen oldattal, amit ott készítettek.

Az első kérédésem az lenne, hogy fogamzásgátló tablettát szedhetek együtt az L-thiroxinnal?

Egy nő a varga hajcseppet javasolta, valakinek van róla tapasztalata?

Elkeserítő, hogy a sok vizsgálat amiken túlestem semmi eredményre nem vezetett. Már a cssalád is ki van borulva. Félő, hogy ha ez így folytatódik és a hajhullás nem áll meg megkopaszodok. Igazán kikészít lelkileg, főleg, hogy középiskolás vagyok, és már lassan el sem tudom takarni a foltokat.

16/L


2010. okt. 28. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

De nagy gond.. Magántanuló leszel azt ennyi. nem kell túlreagálni semmit. Különbenis ha kihullik az egész hajad mi van akk? Semmi. majd újra kinő.


Ha utána néztél volna neten. Ezt még nem tudják kezelni az országban csak "kísérleti" szakaszban járnak.

Van is 1 hapsi a médiában akinek szintén hullik a haja.

Ő is járt mindenhova az nemhasznált neki semmi.

Jah am kopaszon is szépek a nők. :)

18/F

2010. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igazából ez nem olyan egyszerű, hogy magántanuló leszek, így látatlanból én is rávágnám. Mindenhez pénz kell, ami most a kezelés miatt igencsak fogytán van. Kicsit megbarátkoztam már a paróka gondolatával, de nem szeretném ennyiben hagyni. Várom a további válaszokat/tapasztalatokat.
2010. okt. 28. 20:23
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Én is egy sors társ vagyok!Nekem is foltos hajhullásom van, csak nekem 2 éves korom óta...rengeteg módszert kipróbáltunk(gyógyszertől kezdve az alternatív gyógymódig)

Eygszer volt olyan h teljesen kinőtt mindenhol.Azóta vándorol,körbe-körbe. Most találtunk egy gyógymódot ami szerintem segít,nem tudom h te mennyire hiszel a természetfelettiben de ez olyan dolog,ha érdekel írj levelet és elmagyarázom h miez:)

Azért is írtam ,h tudd h nem vagy egyedül.Valamilyen szintem engem is úgymondd megnyugtat h nem csak én vagyok ilyen.) (Ja és én semm vagyok csak egy kicsit idősebb nálad 17 éves)

2010. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia, igen hiszek az ilyenekben, és nagyon örülnék, ha leírnád, hogy mi ez a módszer pontosan.

Amúgy neked most van hajad? tehát, hogy teljesen visszanőtt, csak néhány helyen foltokban nincs?

Privátot nem tudtam írni, de szerintem ide is leírhatod, hátha még egy "sorstárs" ráakad, és neki is tudsz segíteni. :)

2011. jan. 5. 20:27
 5/12 anonim válasza:

Igen,van.3 folt van ahol nincs.És ez így vándorol körbe-körbe.egyik helyen kinő másikon kihullik.Az egyik folt már nagyon rég óta nem nőtt vissza,ez a legrégebbi.

A "gyógymódnak" a neve a szellem gyógyászat.Kercselics Béla nevű úriember csinálja ezt,vagyis vele együtt a kliensei.

Tavaly áprilisban voltam nála.Lefeküdtem háttal egy ágyra,ő mellém egy székre.szem becsuk.és mondta h mit kell látnom.úgy mondd meditáltunk,és végig csináltunk egy "műtétet".De persze nem mindent ő mondott meg valamit én láttam,és az számít igazán,milyen színeket, meg hasonlókat látok. Az egész azon alapul hogy hiszel benne hogy meggyógyulsz. Tehát az agyadban döntöd el ,hogy igen is ki fog nőni a hajad. Utána kimérte nekem ingával h hány hétig kell meditálnom reggel-este.Leírta h milyen helyre "menjek el" amikor meditálok,és mit csináljak.

(Én igazából a mai napig meditálok)

itt van egy kis film,az egyik előadásáról:

[link]

2011. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi! nagyon sokat segítettél!
2011. jan. 8. 18:48
 7/12 anonim válasza:

nagyon szívesen!

elkérhetem az email címed?:)

2011. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen-igen, megjelenítettem. :)
2011. jan. 10. 22:39
 9/12 anonim válasza:
ne haragudj,nem nagyon értek ehhez! hol jelenítetted meg?
2011. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ott fönt a kérdésem alatt : "Privát e-mail a kérdés kiírójának " na arra rákatt. :)
2011. jan. 11. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!