Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet ez? Úgy érzem,...

Mitől lehet ez? Úgy érzem, hogy a jobb kezemen az ujjaimat nehezebben tudom használni, főleg a középső ujjamat.

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a jobb kezemen az ujjaimat nehezebben tudom használni, főleg a középső ujjamat. Ha megfogok valamit, ajtókilincs, kulcs, letekerek egy kupakot az üvegről, olyan mintha égne, és iszonyatosan viszketne belülről. De ez az érzés az egész tenyeremre kihat. Egy kicsit be is van dagadva mindkét tenyerem. Ugyanezt érzem a jobb tenyeremen is (égés, viszketés) de mozgatni bírom rendesen.


Krónikus mandulagyulladásom van (lassan 4hete tart), de műteni csak 1 hónap mulva tudnak. Cataflamot szedek kb 5napja nap 2dbot. Voltam ügyeleten, de ott nem is törődtek velem, azt mondták, hogy ez az érzés előfordulhat... Persze-persze, csak úgy elkezd nem mozgathatóvá és iszonyatosan égő, viszketővé válni, a teljesen épséges tenyereim és ujjaim ugye? KÉRLEK HA BÁRMI ÖTLETETEK VAN MITŐL LEHET ÍRJÁTOK LE!! NAGYON FÉLEK!! 19/f

Mitől lehet ez?

Amúgy hozzákell tennem, krónikus mandulagyulladásom van (3,5hete). Műtétre


2011. máj. 31. 14:43
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
Ekcéma esetleg???
2011. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kívülről... belülről viszket :S olyan mintha a bőröm alatt irritálná valami és iszonyatosan viszket.
2011. máj. 31. 14:50
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:
Ez nem az, amikor pl szoros a kupak az üvegen, te meg jó szorosan megfogod és elcsavarod? Mert az simán csak a nyomástól van, hogy viszket, meghúzódik a bőröd alsóbb része.
2011. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alaphelyzetben is ég, viszket de iszonyatosan!!! Fel is van püffedve mind 2 tenyerem és az ujjaim!
2011. máj. 31. 15:16
 5/5 halasz_krisztian válasza:
A szakorvost már probáltad?
2011. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!