Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételre küldött a háziorvos...

Vérvételre küldött a háziorvosom, és nem olyan lapot kaptam beutalóra, ahol számomra is kiderül, hogy miket akarnak megtudni a véremből, hanem csak számkódokat. Mi lehet a jeltésük? Linket is küldhettek.

Figyelt kérdés

111, 112, 470, 742, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 343, 344, 345, 355, 117

Tegnap este vettem be andoxint, és xanaxot is, mert úgy köhögtem, hogy nem tudtam elaludni, de félek, hogy olyan dolgot is kimutatnának a véremben, aminek senki se örülne.


2011. jún. 7. 23:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén,hogy ezekről a kódokról fogalmam sincs,de talán azt megtudom válaszolni,hogy kiderül e bárki számára mit vettél be,hogyha leirod milyen okból küldtek vérvételre.Ha egy sima ellenőrzés,vagy nem múló betegség miatt,akkor szinte kizárt hogy gyógyszermaradványokat keresnének
2011. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!