Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Honnan tudhatom meg, ki a...

Honnan tudhatom meg, ki a háziorvosom?

Figyelt kérdés
Még a kilencvenes évek elején jogsihoz kellett eü papír, aki csinálta a XIII. kerületben, egy nyugdíj előtt álló öreg orvos volt, nem volt leadva még a kártyám, hozzá lett. Gőzöm sincs ki volt, tizenéve történt, a praxisát azóta átadta minden valószínűség szerint másnak. Ha kell orvos, a munkahelyemen lévő orvost keresem meg, de ő nem a háziorvosom, és nem is lehet az. Azóta nem Bp-en élek már, van esetleg nyilvántartás, hová tartozom, kitől kellene átkérni a kartonom, vagy amit ilyenkor szokás?
2011. okt. 10. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a háziorvosod, akit választasz magadnak. Ennek annyi a menete, hogy bemész és mondod, hogy te hozzá szeretnél járni. Ő - pontosabban gondolom, az asszisztense, de ez nem lényeg - az adatbázisban megkeres téged, látni fogja, hol a kartonod, és majd átkéri, neked ezzel semmi dolgod nem lesz.
2011. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én is hallottam ilyet, amit az első írt, de engem kb két éve pár óra (!) várakozás után elküldtek az 5kerben, hogy a másik nőhöz tartoznak a páros számú házak, és ő holnap rendel.

azóta magándokihoz járok, ha bajom van, rájuk meg boruljon egy mázsa sz*r.

2011. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!