Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova Érdemes fordulnom?

Hova Érdemes fordulnom?

Figyelt kérdés
Súlyos lelki problémákkal küzdök hónapok óta. Már rájöttem, hogy segítségre van szügségem ahhoz, hogy megoldjam a problémáim, de sajnos magánpszichológusra nincsen pénzem. A pszichiátriai rendelőkbe beutaló kell, vagy hogyan tudok efféle segítséghez jutni, ha nem magánpszichológushoz akarok menni? (Bocsi, ha kicsit bonyolultan fogalmaztam) Köszi szépen a válaszokat előre is!
2011. jún. 8. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid szerintem az is elég ha meghalgat egy tea melett.. de ha nagyobb a gond akkor télleg pszichiáter.
2011. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy keresd föl a háziorvosodat, aki lehet, hogy ír föl valamit próbaképpen, ami segít átvészelni ezt az időszakot. Ha mégsem, akkor Ő ad beutalót Tb. finanszírozott Pszichiátriai Szakrendelésre, ahol elsősorban gyógyszeres terápiát szoktak beállítani. Érdemes tudni, hogy ott nem nagyon van idő a hosszabb beszélgetésre a betegforgalom miatt- viszont vannak ilyen helyen pszichológusok is, akik "ingyenesek".

Lényeg, hogy ne szégyellj segítséget kérni, és légy türelmes, adj időt önmagadnak! A pszichés betegségeknél elhúzódó a gyógyulás, de meg lehet gyógyulni!!! Fel a fejjel! :)

2011. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!