Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy törülközőt hazsnáltunk,...

Egy törülközőt hazsnáltunk, szeirntetek?

Figyelt kérdés
a tesom es en egy fürdőszobában fürdünk ugye és miután ő fürdött rá egyfél orára kb. beentem és fürödtem ugye énis és ugyanazal a törülközövel törülköztem meg, mert már szárazvolt ugye. szerintetek lehetek ettől terhes? még szűz vagyok, de késik 2 hete..
2011. jún. 8. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, és mivel a saját tesód az apa, jó eséllyel idióta lesz a gyerek.
2011. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
neh haragudj, de ez a kérdés komoly???? :O
2011. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes. A késésnek sok oka lehet. Hidd el ha kimarad egy hónap akkor sem kell megijedni, nem leszel terhes.
2011. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez a kérdés tök komoly. nagyon ideges vagyok, pedig még barátoms em vlt..meg szűz vagyok.. és késik 10 napja. :( az utolsonak köszönöm a választ,megnyugtatott.
2011. jún. 8. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne használjatok közös törülközőt! Terhes ugyan nem leszel tőle, de nagyon nem higiénikus.
2011. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szovala kor nem vagyk terhes? amugy 15 eves vagyok*. rendben nem hazsnálok tobbet kozos törülközöt.
2011. jún. 8. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Jézusom! Ilyen kérdést akkor olvastam, amikor kb. 12 éves voltam és azt hiszem a Popcornban vagy valamelyik másik tiniújságban volt ilyen kérdez-felelek rovat.


Most 24 vagyok, de már akkor gáz volt ez a tudatlanság.


Nem, nem leszel terhes ettől, de ha tesódnak netán valami betegsége lenne (pl. gomba) akkor elkaphatod tőle, szóval inkább legyen saját törölköződ.

2011. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Terhes nem leszel, de ha nagyon parázol, irány a nőgyógyász, lehet valami nemi betegség tünete is akár, amit a roppant higiénikus közös törcsitől kaptál el.

Most komolyan olyan nagy dolog két törölközőt tartani? Ln tesómat nyakon végom, ha az enyémet használja, mert azért hiába tiszta az ember fürdés után... blehh. :D

Mellesleg fél óra alatt max napon szárad meg a törölköző, szóval remek bacitelep. :P

2011. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor rendben. kb. -12 x hazsnltunk közöset mert fürdés után vetem észre hogy csak azaz 1 van fent mert a többi a lenti fürdőben volt..
2011. jún. 9. 07:27
 10/10 A kérdező kommentje:
1-2 x *
2011. jún. 9. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!